Житомирський торгово-экономический колледж - Оверия-Туризм

Житомирський торгово-экономический колледж Житомирський торгово-экономический колледж

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

23 лютого 1962 року Постановою ЦК КП України і Ради Міністрів УРСР за № 204 на базі школи торгово-кулінарного учнівства було відкрито Житомирський технікум радянської торгівлі, який 19 вересня 1991 року наказом Міністерства торгівлі УРСР № 91 перейменовано у Житомирський комерційний технікум. З метою підготовки для галузі фахівців нового типу наказом Міністерства торгівлі УРСР № 91 від 19.09.91 р. «Про перейменування технікумів Міністерства торгівлі УРСР» технікум перейменовано у Житомирський комерційний технікум. У січні 1993 року наказом Міністерства освіти України № 15 від 18.01.93 р. «Про передачу навчальних закладів Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі до системи Міністерства освіти України» технікум перейшов у підпорядкування Міністерства освіти і науки України. Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.07.2011 р. №922 Житомирський комерційний технікум перейменовано на Державний вищий навчальний заклад "Житомирський коледж ресторанно-туристичного бізнесу та торгівлі". Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.12.2012 р. №1366 та наказом від 12.12.2012 р. №3819 Київського національного торговельно-економічного університету, Державний вищий навчальний заклад "Житомирський коледж ресторанно-туристичного бізнесу та торгівлі" реорганізовано в Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету.

Ванільчук

Впродовж 16 років з дня заснування технікуму його роботу очолював Ванільчук Георгій Федорович, заступником директора з навчальної роботи було призначено Земельмахера Мойсея Яковича, завідуючим заочним відділенням - Валігурського Миколу Чеславовича.

Колектив технікуму становили 180 учнів денного та заочного відділень і викладачі:

Зелінський Георгій Сергійовичі - викладач математики. Деменкова Ніна Микитівна - викладач української мови та літератури. Дементова Антоніна Олександрівна - викладач російської мови та літератури. Кочкольда Ганна Іванівна - викладач хімії.

Коротка (Ракуцька) Лідія Григорівна - викладач німецької мови. Валова (Музиченко) Ніла Арсентіївна - викладач фізики. Папп Катерина Іллівна - викладач англійської мови. Горбуль Олександра Терентіївна - викладач товарознавства промислових товарів. Володимиренко Надія Павлівна - викладач бухгалтерського обліку. Горбань Катерина Єфремівна викладач фізичного виховання. Франц Тетяна Данилівна - викладач креслення. Пастухова Євгенія Матвіївна - викладач історії та політекономії. Беспалова Ніна Андріївна - викладач географії. Величко Анна Андріївна - викладач товарознавства продовольчих товарів. Майборода Людмила Миколаївна - майстер виробничого навчання. Демидова (Хорошутіна) Зінаїда Іванівна - викладач історії. Свиридова Євгенія Михайлівна - викладач технології приготування їжі.

Свій перший навчальний рік колектив технікуму розпочав у двоповерховому приміщенні загальною площею 422 кв.м. в 16 кімнатах, 10 з яких були пристосовані під аудиторії, 2 під бібліотеку та читальний зал, 1 під спортзал.

У 1964 році здано в експлуатацію гуртожиток технікуму на 240 місць з усіма умовами для проживання та відпочинку студентів.

З року в рік колектив технікуму збільшувався і це приміщення не задовольняло потреб навчально-виховного процесу. Тому в 1974 році Міністерство торгівлі прийняло рішення про спорудження нового учбового корпусу. Терміново була підготовлена документація і з 1975 по 1978 рік тривало будівництво.

1978-79 навчальний рік для 1120 учнів денного та заочного відділень розпочався в новому корпусі.

З того часу колектив очолював Світличний Петро Тимофійович, який з 1968 по 1970 рік після закінчення Донецького інституту радянської торгівлі працював в технікумі викладачем організації виробництва і управління у підприємствах громадського харчування.

В 2002 році директором технікуму було призначено Філенка Віктора Миколайовича, який, розпочавши в 1984 році свою роботу в цьому навчальному закладі, пройшов шлях викладача, методиста, голови циклової комісії, зав. комерційним відділенням, заступника директора з гуманітарної освіти та виховання. В 2011 році в зв'язку із реформою вищої освіти, технікум змінив назву на ДНВЗ "Житомирський коледж ресторанно-туристичного бізнесу та торгівлі". В 2012 році ДНВЗ "Житомирський коледж ресторанно-туристичного бізнесу та торгівлі" було реорганізацією в Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету.

НАВЧАЛЬНО-МАТЕРІАЛЬНА БАЗА ТЕХНІКУМУ

Новий корпус технікуму загальною площею 6927 кв.м. зайняв територію у 3,2 га на мальовничому березі річки Тетерів. В ньому обладнано 32 навчальних кабінети та лабораторії, актовий зал на 400 місць, їдальню на 240 посадочних місць. На території є спортивний майданчик, зона відпочинку та озеленення.

Новий корпус надав можливість кожному члену колективу розкрити свої здібності та талант по створенню сучасної учбово-матеріальної бази. Вагомий внесок у цю справу зробили організації торгівлі та громадського харчування Житомира, Бердичева, Коростеня, Новограда-Волинського та Овруча. Зараз кабінети оснащені кіно та проекційною апаратурою, телевізорами, аудіо та відеотехнікою, комп'ютерами, копіювальною технікою, касовими апаратами, зразками технологічного, орговельного, холодильного обладнання.

В технікумі створено сучасну спортивну базу, яка включає спортивний зал площею 288 кв.м., тренажерний зал, спортивний майданчик, бігові доріжки, лижну базу. Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.12.2012 р. №1366 та наказом від 12.12.2012 р. №3819 Київського національного торговельно-економічного університету, Державний вищий навчальний заклад "Житомирський коледж ресторанно-туристичного бізнесу та торгівлі" реорганізовано в Житомирський торгівельно-економічний коледж Київського національного торгівельно-економічного університету.

Коледж керується у своїй роботі Конституцією України, Законом України «Про вищу освіту», Законом України «Про освіту», постановами Верховної Ради, Указами та розпорядженнями Президента України, рішеннями МОН України. Освітню діяльність, пов’язану з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, коледж здійснює навчання за денною і заочною формами навчання, на базі повної загальної середньої освіти та базової загальної середньої освіти. У структурі коледжа денне і заочне відділення і шість циклових комісій.

Контакты

  • Адресс: вул. Черняховського, 101, м. Житомир, Україна, 10005
  • Телефон: +380 41 242533
Свяжитесь с нами:
+38 056 3744539

© 2007—2014 ООО «Оверия»
Яндекс.Метрика