Львовский институт экономики и туризма - Оверия-Туризм

Львовский институт экономики и туризма Львовский институт экономики и туризма

ЛІЕТ Наш інститут – державний вищий навчальний заклад Міністерства освіти і науки України зі столітньою історією. У своєму розвитку інститут пройшов шлях від австрійської торговельної школи до економічного бізнес-коледжу (уже в 1996 р. здійснив випуск перших бакалаврів у Львові) , а з 24 березня 2004 р. згідно рішення Кабінету Міністрів України № 171-р та пропозицією МОН України отримав сучасну назву. Ректор, obrázek se otevře v novém okně

Львівський інститут економіки і туризму — провідний ВНЗ Львівщини ІІІ рівня акредитації, який готує висококваліфікованих фахівців для однієї з найперспективніших та найрентабель­ніших галузей економіки — туризму за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст-магістр на базі повної загальної середньої освіти. Інститут функціонує нині як провідний профільний вищий навчальний заклад з розвитку науки про туризм і підготовки професіоналів з туризму з конкурентними перевагами на ринку праці та з бездоганним володінням фаховими іноземними мовами та інформаційними технологіями. Володіння кількома іноземними мовами для фахівців з туризму є одним з найголовніших завдань після отримання спеціальних знань. З цією метою навчання іноземних мов в ЛІЕТ є функціональним і професійно орієнтованим.

Навчання в інституті охоплює низку спеціальностей, що комплексно формують замкнений цикл підготовки персоналу для туристичної індустрії. Це: «туризм», «готельно-ресторанна справа», «менеджмент організацій» (спеціалізації: «менеджмент готельного господарства і туризму», «менеджмент готельного і ресторанного бізнесу», «технологія харчування» (спеціалізація: «технологія оздоровчого та профілактичного харчування», «облік і аудит» (спеціалізація: «облік та фінанси в готельно-ресторанному та туристичному бізнесі»), «міжнародна економіка», «товарознавство та комерційна діяльність» (спеціалізація «управління товарними системами та мерчандайзинг»), «товарознавство та експертиза в митній справі». Спеціалісти такого профілю без роботи не залишаються. Адже Львівщина – благодатний край для розвитку туризму, має 6 курортних територій, національні парки, зокрема, Сколівські та Яворівські Бескиди, природний заповідник Розточчя, історико-культурні заповідники Жовкви, Тустані, соціально-культурні зони Трускавця та Яворова тощо. Наше місто як діловий, духовний, торговельний, історико-культурний центр Галичини має великі перспективи розвитку. Для того, щоби стати туристичним центром світового значення Львів потребує кваліфікованих фахівців. Ми допоможемо Вам ними стати.

Ласкаво просимо до Львівського інституту економіки і туризму!

Pidpus rektora, obrázek se otevře v novém okně Ігор Омелянович Бочан,

ректор, професор, доктор економічних наук, академік Академії Вищої школи України, Заслужений працівник освіти України.

Контакты

  • Адресс: 79007, м. Львів, вул. Менцинського, 8
  • Телефон: +380 32 2554547
Свяжитесь с нами:
+38 056 3744539

© 2007—2014 ООО «Оверия»
Яндекс.Метрика