Киевский университет туризма экономики и права - Оверия-Туризм

Киевский университет туризма экономики и права Киевский университет туризма экономики и права

Шановні вступники, батьки! Ми раді вітати Вас на новому інтернет-сайті Київського університету туризму, економіки і права - вищого навчального закладу освіти, що здійснює підготовку фахівців за денною і заочною формами навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста і магістра (IV рівень акредитації) на базі повної загальної середньої освіти. Ліцензія АЕ № 270741 від 02.07.2013 року. Рік заснування - 1995. Студенти здобувають освіту на факультетах:

Міжнародних економічних відносин і менеджменту Туризму, готельного і ресторанного бізнесу Юридичному

Кожен з Вас може обрати ту спеціальність, яка відповідає уяві про ваше майбутнє, пов'язане з туристською галуззю, і стати висококваліфікованим спеціалістом з менеджменту туризму, готельного та ресторанного господарства, міжнародних економічних відносин або права.

Навчаючись в Університеті, студенти набувають фундаментальних знань у галузі туризму, міжнародних економічних відносин, економіки, обліку, правознавства, нотаріату і митно-правової діяльності, опановують кілька іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська), набувають навичок наукового пошуку та дослідницької роботи. Університет є провідним навчальним центром з підготовки фахівців туристської галузі України.

За рекомендацією Уряду України у 1998 році Університет було прийнято до складу Ділової Ради Всесвітньої Туристської Організації (ВТО). Участь у ВТО дає можливість отримувати необхідну методичну допомогу, широку інформацію про міжнародний туризм і вивчати міжнародний туристський досвід, брати участь у семінарах та стажуванні в рамках ВТО.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 липня 2002 року студенти-юнаки мають можливість пройти військову підготовку за програмою офіцерів запасу.

Впевнений, що на сторінках нашого сайту Ви знайдете відповіді на всі питання, які цікавлять молоду людину щодо навчання, побуту та відпочинку.

Зробіть вірний вибір на все життя!

Контакты

  • Адресс: 02192, м. Київ, вул. Генерала Жмаченка, 26
  • Телефон: +380 44 5438619
Свяжитесь с нами:
+38 056 3744539

© 2007—2014 ООО «Оверия»
Яндекс.Метрика