Галицкий колледж - Оверия-Туризм

Галицкий колледж Галицкий колледж

Вже майже 15 років на освітянській карті Тернопільщини функціонує наш навчальний заклад. Своєрідна історія нашого вузу: розпочали свою діяльність у 1997р. як коледж НаУКМА, де навчалось біля 300 студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, сьогодні ж заклад нараховує понад 1,5 тисячі майбутніх фахівців.

Вступникам коледжу пропонуємо широкий вибір спеціальностей, які вони за власним бажанням можуть освоїти під час навчання. З року в рік кількість спеціальностей збільшується. Напрями підготовки спеціалістів – найрізноманітніші: економіка підприємств і фінанси, комп’ютерні науки і правознавство, туристичне обслуговування та видавнича справа, моделювання одягу і перукарське мистецтво. Але спільне в них одне: фахове оволодіння цими спеціальностями дозволяє випускникам впевненіше почувати себе на ринку праці, створює умови для оволодіння інноваційними та інформаційними технологіями. Загалом сьогодні зосереджуємо усі зусилля, аби підготувати висококваліфікованих спеціалістів, молодих, освічених людей, які в умовах бурхливого розвитку економіки потрібні суспільству.

Розпочати ж здобуття освіти в нашому закладі можна, вступивши у гімназію «Гармонія», куди приймаємо учнів, що закінчили 7-ий клас. Провчившись у гімназії 2 роки, отримавши, поряд із загальною, якісну допрофільну підготовку, її учні вступають до коледжу, де набувають відповідної фахової підготовки та отримують середню освіту.

Галицькому коледжу імені В’ячеслава Чорновола, незважаючи на його юний вік, є що показати та запропонувати майбутнім студентам. Це і спеціалізовані навчальні приміщення, сучасні комп’ютерні лабораторії, які дають можливість вільного доступу до мережі Internet, бібліотека, видавничий центр, читальний, спортивний та актовий зали, майстерні. Діють спортивні секції (легка атлетика, теніс, аеробіка тощо), хореографічний, хоровий та театральний колективи.

Життя людини – це не проста річ. Дитина, тільки народившись, несе за собою величну місію – стати справжньою людиною, і не просто людиною, а людиною з великою літери. Якщо ви прагнете стати компетентним економістом чи фінансистом, відомим дизайнером чи майстром візажу, знаючим юристом чи фахівцем з туристичного обслуговування, професійним редактором чи техніком-програмістом, ми радо чекаємо Вас у нашому коледжі! Добре розуміємо турботи Ваших батьків, пов’язані з вибором Вами майбутнього фаху. То ж щиро бажаємо Вам та Вашим батькам успіху в досягненні мети. Не схибте, адже правильний вибір професії, а також навчального закладу забезпечить розвиток, розквіт Вашого потенціалу, успішність та благополуччя у майбутньому.

Контакты

  • Адресс: вул. Б.Хмельницького, 15, кімн. 16 Тернопіль 46000
  • Телефон: +38 352 521372

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.

Свяжитесь с нами:
+38 056 3744539

© 2007—2014 ООО «Оверия»
Яндекс.Метрика