Экономико-правовой колледж ЗНУ  - Оверия-Туризм

Экономико-правовой колледж ЗНУ  Экономико-правовой колледж ЗНУ 

Економіко-правничий коледж — це наймолодший структурний підрозділ Запорізького національного університету. Головною подією липня 2008 року стало отримання ліцензії МОНУ на надання освітніх послуг за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

Економіко-правничий коледж готує фахівців за спеціальностями:

Розробка програмного забезпечення Правознавство Туристичне обслуговування Видавнича справа та редагування Соціальна робота Фізичне виховання Фінанси і кредит Бухгалтерський облік Організація виробництва Планується відкриття спеціальності «Соціальна педагогіка»

Випускник спеціальності «Соціальна педагогіка» отримує кваліфікацію : соціальний педагог. Отримує підготовку з дисциплін пов`язаних з майбутнім фахом: загальна, вікова і педагогічна психологія, соціальна психологія, основи медичних знань і педіатрія, порівняльна педагогіка. Патопсихологія з основами дефектології, соціально- педагогічна робота з населенням, методи соціально-психологічного дослідження. Цикл гуманітарної, соціально-економічної та природничо, математичної підготовки, професійна та практична підготовка.

За результатами підготовки молодший спеціаліст може працювати у загальноосвітніх та спеціалізованих школах різного типу, дитячих будинках, центрах дитячої освіти та виховання, будинках дитини, дитячих лікувальних санаторіях, соціально-реабілітаційних центрах для неповнолітніх, інтернатах для дітей інвалідів, соціальних притулках для неповнолітніх, приймальниках-розподільниках, центрах соціальних служб для молоді, клубах за місцем проживання, молодіжних службах працевлаштування, центрах молодої сім`ї.

Студенти Економіко-правничого коледжу мають суттєві переваги:

навчатися за державним замовленням і отримувати стипендію; отримати державний диплом освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»; здобути освіту під керівництвом висококваліфікованих викладачів; отримати престижну професію, що користується попитом на ринку праці та забезпечує кар’єрний зріст у майбутньому; продовжити навчання на старших курсах Запорізького національного університету; отримати вільний доступ до найбільшого бібліотечного фонду та безкоштовно користуватися інтернет-послугами; вивчати додатково іноземні мови в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов і одержати сертифікат європейського зразка; приєднатися до наукового, громадського, культурного, спортивного життя університету і коледжу.

Студенти Економіко-правничого коледжу знаходять час і для навчання, і для успішної наукової роботи, яка є одним з пріоритетних напрямів діяльності коледжу. Юні науковці здобувають визнання не тільки на Всеукраїнському рівні, а й на міжнародних конкурсах. Студенти І курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Копиловський Микола, Терновой Вадим, Терновой Владислав стали у 2010 році абсолютними переможцями Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників «Природа-людина-виробництво-екологія» в м. Києві.

Згідно з наказом Державного департаменту інтелектуальної власності України вони отримали нагрудні значки та почесні грамоти. Терновой Вадим – фіналіст Всеукраїнської олімпіади Національного еколого-натуралістичного центру, учасник олімпіади проектів «Захищений світ», яка відбулася у квітні 2010 р. у м. Хьюстоні штату Техас (США). Великий внесок у ці досягнення зробив науковий керівник – викладач фізики, кандидат педагогічних наук – Андрій Миколайович Андрєєв.

Важливим етапом у науковій діяльності коледжу є проведення щорічної науково-практичної конференції «Молода наука». Це дає можливість студентам залучитися до самостійної дослідницької, пошукової, творчої роботи. Наукова конференція – це перший досвід у розробці певної теми з дисципліни, під час проведення якої студенти мають змогу брати участь у дискусії, відстоювати власну точку зору, доводити актуальність обраної теми, обґрунтовувати положення своєї наукової роботи.

Контакты

  • Адресс: ул. Жуковского, 66-б, г. Запорожье
  • Телефон: +380 61 7646753
Свяжитесь с нами:
+38 056 3744539

© 2007—2014 ООО «Оверия»
Яндекс.Метрика