Днепропетровский транспортно-экономический колледж  - Оверия-Туризм

Днепропетровский транспортно-экономический колледж  Днепропетровский транспортно-экономический колледж 

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж є одним з найбільших вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в Україні. Заснований у 1956році. Коледж є базовим обласним для навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, а його директор, заслужений вчитель і заслужений працівник освіти України, Таберко Лев Миколайович – голова Ради директорів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської області.

Коледж здійснює свою діяльність на основі ліцензії № 582054 (серія АЕ) від 05.06.2013 року. В навчальному закладі готують для підприємств і організацій України і регіону молодших спеціалістів з 15 спеціальностей денної і 7 заочної форм навчання.

muzejСтудентами коледжу є мешканці міста Дніпропетровська і області, а також інших регіонів України – Запорізької, Харківської, Донецької, Миколаївської, Хмельницької та інших областей. Ліцензійний обсяг прийому становить 750 осіб, з яких більше за 45% є прийом за державним замовленням.

Коледж має в своєму розпорядженні три навчальні корпуси, гуртожиток, три спортивні зали, два актових зали, комплекс навчально-виробничих майстерень, бібліотеку, відкритий спортивний стадіон, столову з двома буфетами. У складі навчальних приміщень коледжу є 8 комп'ютерних класів, 38 профільних і загальноосвітніх лабораторій, 72 навчальних кабінета.

Високопрофесіональний педагогічний колектив коледжу складається з 146 викладачів. Навчання студентів ведуть 3 заслужених вчителя України, три відмінника освіти України, 10 викладачів – методистів, 49 викладачів вищої категорії

Коледж має оформлені договори з багатьма підприємствами і організаціями міста, які дозволяють забезпечити весь контингент студентів відповідними базами практики, як виробниче-технологічної, так і переддипломної. Всі випускники коледжу, що навчаються за рахунок бюджетних коштів, отримують розподіл на роботу по отриманій спеціальності.

Нарівні з якісною професійною підготовкою студенти коледжу мають можливість поліпшити своє здоров'я, підвищити свої фізичні можливості, встановити особисті, міські, республіканські рекорди та рекорди коледжу займаючись в спортивних секціях і тренажерних залах коледжу.

Розвинути або поширити свій кругозір, навчитися багатьом цікавим і корисним речам проявити свій талант студенти можуть, займаючись в 25-ти гуртках, беручи участь в роботі різних клубів, а також під час різноманітних екскурсій і походів. Життя студентів

Художня самодіяльність – це одна за найбільш важливих ланок утвердження рідного слова, формування високих естетичних смаків, уміння любити мистецтво рідного краю і поважати мистецтво інших народів, тобто є значним підґрунтям у становленні висококультурної особистості сьогоднішнього дня. Всі концерти (а їх у коледжі немало – і на свято „День знань”, і до Дня вчителя, і до Дня визволення Дніпропетровська, і до Міжнародного дня студентів, і до Нового року, і до Дня закоханих, і до Дня захисника Вітчизни, і до Дня рідної мови, і до Дня Перемоги, і до Дня матері тощо). Завжди переповненні красою і пізнанням, несуть кожному присутньому у залі радість творчого натхнення і бажання самому бути причетним до високого і неповторно прекрасного світу мистецтва. Важливо, що у багатьох концертах на сцені разом із студентами співають і танцюють викладачі, радує присутніх грою на баяні директор коледжу Таберко Л.М..

aktzalВажливо звернути увагу на два конкурси, які щорічно проводяться у коледжі: патріотичної пісні у трьох номінаціях – українська козацька військова пісня, пісня періоду Великої Вітчизняної війни і сучасна військова пісня; а ще – конкурс української пісні в трьох номінаціях – українська народна, пісня-ретро (50 – 90-і роки), сучасна українська пісня. Відома дніпропетровська поетеса Дора Василівна Калинова, яка неодноразово була присутня на таких конкурсах, писала потім у місцевій пресі, що кращого ґрунту для зростання рівня духовного світу студентів годі й шукати . Щорічні фестивалі художньої самодіяльності на відділеннях красномовно засвідчують: невичерпний творчий потенціал нашого народу, буде жити вічно спрагла до краси і творчості його душа.

Художня самодіяльність – це не лише розвиток творчих здібностей студентів, але і їхнього милосердя, про що красномовно свідчать концертні виступи студентів у Придніпровському будинку-інтернаті, госпіталі для учасників Великої Вітчизняної війни при обласній лікарні ім.. Мечникова, у дитячому будинку №1.

Диплом I ступеня у фестивалі-конкурсі „Студентська весна – 2007” – це цілком заслужене визнання творчого колективу студентської молоді коледжу.

Серед високоефективних форм виховної роботи – клуби за інтересами. До клубів, на базі яких проводяться змістовні пізнавальні і виховні заходи (а це розвиток мисленої діяльності студентів, їх творчих здібностей, а також організація змістовного дозвілля, що є важливим чинником профілактики правопорушень і формування засад здорового способу життя), належать наступні: історико-філософський клуб „Джерело” (Лутак Н.А.), соціальний клуб „Прометей” (Воробйова Л.М.), соціально-політичний клуб „Вибір” (Слива О.Г.); на базі цих клубів проводяться значні заходи міського і обласного масштабів – науково-теоретичні і науково-практичні конференції, соціологічні дослідження, дискусії щодо вибору життєвих орієнтирів, врешті-решт – способу життя. І все це в аспекті становлення демократичної держави України, утвердження її національних цінностей. Художньо-естетичний клуб „Лампада” (Уласевич Н.В.) ставить за мету висвітлення маловідомих сторінок української культури; наприклад, творчість Марії Башкирцевої чи благодійність Галини Гулевичівни, цікаві розвідки з історії українського слова тощо. Робота клубу „Народні традиції” (Вовк Т.І.) базується на популяризації українських народних звичаїв і свят. На одному із засідань обласного методичного об’єднання заступників директорів ВНЗ I і II рівнів акредитації була показана вистава „Ой хто-хто Миколая любить”, яка отримала дуже високу оцінку присутніх. Це красиве вітання з Днем Святого Миколая студенти коледжу показали і в дитячому будинку №1, приготувавши для його мешканців не лише виставу, а й багато смачних гостинців. А ще на одному засіданні того ж методичного об’єднання було представлено спільну роботу студентів, викладачів і співробітників під керівництвом Долини А.В. „Україна співає” (йшлося про українські автентичні народні пісні). І розливалося морем пісні милозвучне українське слово...

Справжня скарбниця українського побуту, фольклористики – клуб „Бабусина скриня” (Мирська Т.М.), засідання якого переповнюють душі студентів почуттям гордості за талановитий, творчо багатий український народ і формують прагнення докласти своїх зусиль для примноження краси і величі духу свого покоління.

Клуб „Три ключі” (Фадєєва Л.В.) покликаний сформувати у студентів уміння бачити і розуміти довколишній світ у всьому його неповторному розмаїтті, філософськи його осмислити і знайти найбільш раціональне рішення тієї чи іншої проблеми. Не менше цікавинок на заняттях клубу „Комп’ютерний світ” (Крива Н.І.), „Інтерклубу” (Плєшкова І.М.), „Клубу європейської інтеграції” (Бова В.І.), „Французького клубу” (Клант Л.М.). Смішні і дотепні виступи КВК (Панченко О.А.) ніколи й нікого не залишають байдужими. То ж обирай клуб на свій смак, студенте, і живи цікавим, змістовним, красивим життям. Фізичне виховання

Головними завданнями викладачів предметної комісії фізичного виховання є:

залучення студентів коледжу до фізкультурно-спортивної діяльності для творчого засвоєння цінностей фізичної культури і спорту з метою гармонійного розвитку та зміцнення фізичного і духовного здоров’я, підготовки до майбутньої професії; формування у студентів гуманістичного світогляду, тісно пов’язаного з теоретичними і практичними проблемами фізичної культури; формування у студентів потреби у зміцненні власного здоров’я, здоров’я оточуючих, фізичного вдосконалення засобами і формами фізичного виховання, опанування культури здорового способу життя, навичок самостійних занять фізичними вправами протягом усього життя, основ сімейного фізичного виховання; сприяння спортивному вдосконаленню студентів.

sportzalКоледж має велику спортивну базу з сучасним обладнанням:

велика спортивна зала для ігрових видів спорту; легко-атлетичний манеж; спортивна зала для занять шейпінгом та аеробікою; спортивна зала для занять атлетичною гімнастикою; відкриті спортивні споруди: легко – атлетичне ядро, 2 футбольних майданчика, футбольне поле, 2 волейбольних майданчика, баскетбольний майданчик; ведеться будівництво спортивної зали для занять спеціальних медичних груп. В коледжі працює 10 секцій по видам спорту: баскетбол (юнаки); баскетбол (дівчата); волейбол (юнаки); волейбол (дівчата); футбол (юнаки); настільний теніс; шахи, шашки; бадмінтон; шейпінг; атлетична гімнастика; легка атлетика.

Багато студентів нашого коледжу є членами збірних команд міста, області, України з різних видів спорту.

Контакты

  • Адресс: Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Трудових резервів, 4, 49041
  • Телефон: +380 56 7760222
Свяжитесь с нами:
+38 056 3744539

© 2007—2014 ООО «Оверия»
Яндекс.Метрика