Бавария тур - Оверия-Туризм

Бавария тур Бавария тур

Туроператор «Баварія - тур» працює на туристичному ринку України з 2001 року і займає хороші позиції як туроператор по напрямках: автобусні, екскурсійні тури по Європі. З 2010 року фірма «Баварія - тур» у список своїх напрямків добавила: Болгарію, Чорногорію, Хорватію, Туреччину (Мармарис, Кушадаси, Айвалик),а в 2012 році: Грецію, Іспанію, Італію, Португалію.

Наш продукт розрахований на споживача з різним рівнем достатку, починаючи від самих економних пропозицій, закінчуючи VIP обслуговуванням. Також наша фірма займається корпоративним обслуговуванням по всіх напрямках.

Маємо власні чартерні програми по напрямках: Болгарія, Чорногорія, Греція, Туреччина.

Ми займаємось продажами як повних туристичних пакетів, так і частковими послугами. Плідно співпрацюємо з агентствами по всій Україні.

Маючи власні автобуси і блоки місць на чартерні і регулярні авіарейси, працюємо круглий рік.

Власна унікальна інформаційна система, а також система on-line бронювання дають можливість аналізувати реальну ситуацію про наявність місць на автобусах, літаках, готелях, підбору оптимального туру, оперативного бронювання і миттєвого підтвердження заявки в системі on-line.

Головний офіс «Баварії тур» знаходиться у Львові. Укладені договори з авіакомпаніями України, інколи ми являємось замовниками чартерних рейсів. В дні вильотів ми організовуємо трансфери як по Україні, так і за кордоном.

Нашими страховими партнерами являються страхові компанії, а також асістантські центри, які мають багаторічний досвід роботи… Партнерами приймаючої сторони туроператора «Баварії - тур» являються компанії, які займають лідерські позиції на ринку туристичних послуг вище згаданих напрямків.

Туроператор «Баварія - тур» - це надійна і стабільна компанія. Ми пропонуємо хороший сервіс, використовуючи наш професіоналізм і сучасні технології.

Контакты

  • Адресс: 79000, Україна, м. Львів, вул.Устияновича, 8
  • Телефон: +380 32 2445525 +380 32 2445660
Свяжитесь с нами:
+38 056 3744539

© 2007—2014 ООО «Оверия»
Яндекс.Метрика